Nazer Sigorta

Nazer Sigorta, iş yerleri ve fabrikalar için “Ürün Sorumluluk”, “Ürün Geri Çağırma”, “İnşaat All Risk”, “Montaj All Risk”, “İşveren Sorumluluk Sigortası” ve “Grup Sağlık Sigortası” paketlerini uygun fiyatlar ve Nazer güvencesiyle sunuyor.

Ürün Sorumluluk Sigortası ile ürettiğiniz ve/veya satmış olduğunuz ürünlerin kusurundan kaynaklanan olay sonucunda ortaya çıkan bedeni zarar ve/veya maddi zararlar, Montaj All Risk Sigortası ile makinelerin montajı aşamasında karşılaşabileceğiniz sorunlar, Ürün geri çağırma sigortası ile ürün üzerindeki kusurların bir zarara neden olma tehlikesi taşıması halinde, bu ürünlerin piyasadan geri toplanması için yapılacak masraflar, İnşaat All Risk Sigortası ile inşaat süresince doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği zararlar, İşveren Sorumluluk Sigortası ile iş yerinde meydana gelebilecek iş kazalarına yönelik hukuki sorumluluklar ve Grup Sağlık Sigortası ile hem işverene hem de çalışana birçok avantajlar sunarak, uygun primler ile sağlık masraflarını güvence altına alma imkanı verir.

Nazer Sigorta ayrıcalığıyla bu tekliflerden yararlanmak ve işinizi teminat altına almak için bizlerden teklif alabilirsiniz.

ÜRÜN SORUMLUK SİGORTASI

Bu sigorta ürünlerinizin kusurundan kaynaklanan olay sonucunda tazminat taleplerine karşı zararlarınızı teminat altına alan bir üründür.

ÜRÜN GERİ ÇAĞIRMA

Ürün geri çağırma sigortası ise bu ürün sorumluluk sigortasından ayrı yapılan ancak sigortasının tamamlayıcısı niteliğinde olan bir sigorta çeşididir.

İNŞAAT ALL RISK

Bu sigorta türü inşaat süresince doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği çok geniş bir risk yelpazesini güvence altına almaktadır.

MONTAJ ALL RISK

Bu sigorta türü geniş bir risk yelpazesini kapsar. Teminatlar makinelerin montaja indiği anda başlar, tesisin çalışır hale gelmesiyle son bulur.

İŞVEREN SORUMLULUK SİGORTASI

Bu sigorta ile ilgili olarak bir dava açılması halinde, mahkeme masrafları ile avukatlık ücretleri de teminat dahilinde değerlendirilmektedir.

GRUP SAĞLIK SİGORTASI

Grup Sağlık Sigortaları, işverenlere ve çalışanlara avantajlar sunarak, uygun primler ile sağlık masraflarını güvence altına alma imkanı verir.

Nazer Filo Çözümleri'nden şirketlere özel avantajlı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz